שיטה ידנית #1

למרות השם, לא מדובר בשיטה הראשונה שעל המשחזר לנסות, משום שמספרי השיטות הם שרירותיים. שיטת שחזור #2 היא שיטת השחזור הידנית הטובה ביותר עבור משחזרים שרק מתחילים בתהליך משום שהיא מפעילה לחץ על כל ההיקף של עור גזע הפין באופן שווה ובאמצעות משיכה אחת.
שיטה מס' 1 מאוד יעילה במקרה שבו החיתוך לא נעשה במדויק, ויש יותר עור בחלק אחד של האיבר לעומת חלקים אחרים או בצד אחד לעומת צד שני.

בדומה לשיטה מס' 3 שנועדה לאזן את העור הפנימי, שיטה מס' 1 מאזנת את העור החיצוני.
שיטה זו מאפשרת להתמקד בחלק שבו יש פחות עור במשך תקופה עד שזה מתאזן.

שיטה מס' 1 מבוצעת כשיד אחת אוחזת בעור שקרוב לעטרה ומושכת קדימה. מומלץ לאחוז בקו הצלקת. האצבעות של היד השנייה לוחצות בקו של השיער ומושכות לכיוון הגוף, כך שהידיים מתרחקות זו מזו וכך עור גזע הפין שבין שתי הידיים נמתח.
יש להפעיל לחץ במשך זמן שבין 5 ל-30 שניות, לשחרר למספר שניות ולחזור על הפעולה שוב.
מומלץ להיעזר באיורים (למטה) להבנה טובה יותר של השיטה, איור אחד מדגים משיכה של העור בצד העליון של האיבר והשני מדגים משיכה של הצד התחתון.

שיטה מס' 1 יכולה להתבצע בזקפה אם יש מספיק עור. יש להפעיל מתיחה עד שהעור נמתח ונראה חלק ומבריק, ואז למתוח טיפה יותר שהעור ימתח לגמרי ותורגש מתיחה/צריבה קלה. יש להחזיק במשך 5-30 שניות, לשחרר למספר שניות ולהתחיל מחדש.
יש למתוח במשך זמן שבין דקה ל-20 דקות בכל פעם. יש לפזר את הזמן שמוקדש לשחזור לאורך היום, ובמצטבר זה צריך להיות לפחות חצי שעה ועד שעתיים.

המתיחה לא אמורה לגרום לכאב בשום מצב, אם מורגש כאב חד סימן שמופעל לחץ חזק מדי על העור ויש להפסיק. ככל שמותחים חזק יותר כך ניתן למתוח במשך פחות זמן רצוף.

ניתן בהחלט להשתמש בשיטה זו גם אם החיתוך כן מדויק, ביצוע של מספר שיטות בו-זמנית הופך את השחזור ליעיל יותר ומגוון יותר.

foreskin-restoration-manual-tugging-method-1-dorsal

שיטה ידנית #1

foreskin-restoration-manual-tugging-method-1-ventral

שיטה ידנית #1