שיטה ידנית #2

שיטת שחזור ידנית #2 מאפשרת שחזור של העורלה בשימוש בידיים בלבד.
שיטה זו מומלצת במיוחד למתחילים שרוצים ליצור בהתחלה מספיק עור לטובת שימוש במכשיר בעתיד, והיא קלה להבנה ולביצוע להתחלת השחזור.
עם זאת, ניתן להמשיך להשתמש בה לכל אורך הדרך (יחד עם שיטות שחזור ידניות אחרות) והיא לא רק למתחילים.

הביצוע: עושים סימן של OK עם האגודל והאצבע בשתי הידיים ותופסים:

 • ביד אחת: ממש מתחת לצלקת
 • ביד השנייה: בקו השיער – על מנת להפעיל מתח על עור גזע הפין (שיהיה בעתיד לעורלה המשוחזרת החיצונית), כפי שניתן לראות באיור.יש למשוך בעדינות לכיוונים מנוגדים.
  ניתן להפעיל מתח גם על מה שנשאר מהעורלה הפנימית אם תופסים ממש קרוב לעטרה או אפילו תופסים את העטרה עצמה.
  עם זאת, העורלה הפנימית רגישה יותר ופחות נוח למשוך אותה, ניתן להפעיל עליה פחות לחץ וגם לוקח לה יותר זמן להתארך, אז שכל אחד יעשה מה שהוא מעדיף ובהתאם למה שנשאר לו אחרי המילה.שיטה זו מבוצעת בזקפה, למרות שחלק יוכלו לבצע גם במצב רפוי או חצי זקוף (לא כולם יכולים, זה תלוי במבנה הפין הספציפי).
  מה שחשוב הוא שתהיה יכולת להחזיק את העור היטב באופן שווה להפעלת מתח סימטרי.אחד היתרונות בשחזור ידני הוא שניתן לראות את העור בזמן שמושכים.
  יש למשוך את הידיים לכיוונים מנוגדים עד שהקמטים בעור נעלמים, ואז למשוך עוד קצת שהעור ימתח לגמרי ואז למשוך טיפה יותר ליצירת לחץ.
  יש להחזיק במשך 5-30 שניות שניות ולשחרר למספר שניות ולהתחיל מחדש.
  כדאי להחליף ידיים ליצירת לחץ שווה ומאוזן. בזמן המשיכה העור יהיה חלק ומבריק.חשוב מאוד לא להפעיל מתח גדול מדי! אם זה כואב סימן שזה לא נעשה נכון.
  ככל שהמתח גדול יותר כך הוא יופעל למשך זמן קצר יותר.
  מתח גבוה מדי לאורך זמן עלול להוביל לפציעה וקריעה של העור ועיכוב התהליך.
  אדגיש: אין טעם למשוך חזק מהרצוי – זה לא מזרז את התוצאות!מומלץ לפצל את פעילות השחזור לאורך היום, למתוח מעט במהלך הפסקות שירותים או במקלחת.
  פרק הזמן המינימלי (המצטבר) בו יש לבצע את המתיחה (אשר משחזרים מדווחים שהוא מספק לעידוד יצירת עור חדש) הוא כ-30 דקות לפחות, בעוד פרק הזמן המצטבר המומלץ הוא שעה עד שעתיים.
  ניתן פשוט לפנות זמן ביום שמוקדש לשחזור, נניח 20 דקות בבוקר, 20 דקות בצהרים ו-20 דקות בערב.
  למתחילים מומלץ ראשית להתחיל בעשרים דקות פעם אחת ביום בשביל להרגיל את העור למתח ובהמשך להוסיף עוד זמן.ניתן להתמקד בשימוש בשיטה זו בעורלה הפנימית כאשר תופסים את העטרה ביד אחת ומתחת לצלקת ביד השנייה (ואז מותחים לכיוונים מנוגדים). בזמן המקלחת יותר נוח לעשות את זה כי העור פחות רגיש.

  אפשר ומומלץ לבצע את השחזור גם בזמן פעילות כלשהי שיש בה פרטיות ואין צורך בידיים כמו צפייה בטלוויזיה או האזנה למוזיקה.
  מה שהכי חשוב זה התמדה, אם מתמידים השחזור יצליח.

foreskin-restoration-manual-tugging-method-2

שיטה ידנית #2

 

על מנת לראות סרטון וידאו אשר מראה משחזר מבצע את השיטה (תוכן גרפי למבוגרים בלבד 18+) יש לעבור לעמוד הבא.

next.png